نفت و گاز پارسیان با سه پله صعود هفتمین شرکت برتر ایران شد

افتخاری دیگر برای مدیر مجرب، متخصص و توسعه‌گرا؛ نفت و گاز پارسیان با سه پله صعود هفتمین شرکت برتر ایران شد
بنا بر اعلام سازمان مدیریت صنعتی کشور در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران “شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان” با سه پله صعود نسبت‌به سال قبل هفتمین شرکت برتر کشور شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، در بیست و پنجمین همایش شرکت‌های برتر کشور که صبح روز دوشنبه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور مقامات و مدیران شرکت‌های برتر ایران برگزار گردید، شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان توانست با اتکا به تجارب و تخصص مدیر نواندیش و توسعه‌گرای خویش، توانست در میان 500 شرکت بزرگ تأثیرگذار در اقتصاد کشور با سه پله صعود نسبت‌به سال قبل هفتمین شرکت برتر کشور شود.
شایان ذکر است شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در این رتبه‌بندی توانست رتبه هفتم شاخص فروش، رتبه پنجم بالاترین ارزش افزوده و رتبه پنجم بیشترین سودآوری را بدست آورد. که نتیجه این پویایی و پیشرفت، قرار گرفتن شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در زمره شرکت‌های پیشرو بود که این امر خود گواهی است بر تجارب، تخصص و توسعه گرا بودن مدیریت مجموعه گسترش نفت و گاز پارسیان.
در این رتبه‌بندی که از سال 1377 توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار می‌گردد، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، صادرات گرا بودن، دارای رتبه‌های ویژه و .. معرفی می گردند. همچنین در این ارزیابی شاخص‌هایی همچون بیشترین فروش، بیشترین سودآوری، بالاترین ارزش بازار، بالاترین اشتغال‌زایی و… معرفی می‌شوند.
می توان اذعان داشت که مجموعه نفت و گاز پارسیان با در نظر داشتن شاخص های مالی و اقتصادی فوق الذکر و تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گامی محکم و استوار در مسیر توسعه برداشته است. پس از تقدیر از دکتر اسمعیل قنبری مدیرعامل نواندیش شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان ایشان با تاکید بر بکارگیری ظرفیت های موجود در صنعت به منظور ایجاد بستری مناسب در جهت پیشرو بودن در مسیر توسعه تاکید داشتند و لزوم بر تدوین برنامه های مبتنی بر تحقیق و توسعه را که تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره وری، کیفیت، سهم بازار و نیز افزایش توان رقابتی سازمان ها دارد را از اهم مواردی دانستند که باید مورد توجه شرکت ها قرار گیرد. در همین راستا نیز برسخنان دکتر کیانی بختیاری صحه گذاشته و ابر روند ها را بسیار تاثیر گذار در جهت ایجاد، تحریک و توسعه ایده های نوآورانه صنعت قلمداد کردند.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *