سکان مدیریت نفت و گاز پارسیان به مهندس هاشمی سپرده شد

در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی پارسیان مطرح شد؛
تاکید دکتر عبوری بر تمرکز بر راهبردهای جدید غدیر در گروه پارسیان
با حضور مهدی عبوری مدیرعامل هلدینگ غدیر مراسم معارفه سید جعفر هاشمی به عنوان مدیرعامل جدید گروه نفت و گاز پارسیان، از زیرمجموعه‌های مهم هلدینگ سرمایه‌گذاری غدیر برگزار شد.
دکتر عبوری در این مراسم با قدردانی از خدمات دکتر اسمعیل قنبری، معرفی مهندس هاشمی به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه نفت و گاز پارسیان را در راستای گردش نخبگان درون سازمانی دانست و اظهار داشت: مدیرعامل جدید از درون هلدینگ غدیر و بر اساس ارزیابی‌های کمی و کیفی صورت گرفته انتخاب شده است تا بتواند سیاست‌های کلی غدیر را بر اساس راهبرد جدید این هلدینگ چند رشته‌ای عملی نماید.

 

وی در ادامه با تأکید بر اهمیت نگاه همه‌جانبه به مسئله انرژی، به‌خصوص انرژی‌های فسیلی، برخورداری کشورمان از منابع فراوان نفت و گاز را موهبتی خدادادی دانست که باید با اتکا به دانش بومی و استفاده از روش‌های نوین مدیریتی درراستای ارزآوری و پیشرفت کشور به‌کار گرفته.
عبوری با بیان اینکه ارزیابی عملکرد مدیران یکی از عواملی است که مسیر را برای ارتقا شغلی آنها مهیا می‌کند، گفت: در انتخاب مدیر عامل جدید پارسیان از این رویکرد استفاده شده است.
وی در رابطه با توسعه صادرات تصریح کرد: هلدینگ نفت و گاز پارسیان باید تمرکز خود را بر تنوع محصولات صادراتی همچنین گسترش مشتریان و مقصدهای صادراتی قرار داده و برای رسیدن به این مهم باید برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دهد.
مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر تدوین استراتژی جدید در حوزه بازرگانی پارسیان بویژه در زمینه فروش اوره را یکی از ماموریت‌های مهم مهندسی هاشمی دانست.
وی در پایان با بیان اینکه هلدینگ نفت و گاز پارسیان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های حوزه نفت و انرژی مطرح است، گفت: این هلدینگ باید در تدوین قوانین و آیین‌نامه‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی ایفای نقش کند و توجه به این مسئله از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *