13 دی 1400

کلنگ احداث کارخانه تولید کیسه های پروپیلین در منطقه ویژه اقتصادی شیراز زده شد

آیین  کلنگ زنی کارخانه تولید کیسه های پروپیلن در منطقه ویژه اقتصادی شیراز با ظرفیت اولیه سالانه  ۷ هزار و ۵۰۰ تن کیسه های پروپیلنو اشتغال زایی مستقیم برای بیش از ۳۰۰ نفر  با حضور استاندار فارس برگزار شد.

30 آذر 1400

آگهی مزایده عمومی واگذاری سهام

شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان (سهامی عام) در نظر دارد تعداد 9،700،000 سهم شرکت پتروشیمی همت (سهامی خاص) معادل 97 درصد از کل سهام مذکور را اصالتا و وکالتا به صورت یکجا و با شرایط ذیل از طریق مزایده عمومی واگذار نماید. به متقاضیان اکیدا توصیه می‌گردد شرایط مندرج در قرارداد واگذاری، اسناد مزایده، مفاد این آگهی و همچنین صورت­های مالی حسابرسی شده سه سال گذشته شرکت پتروشیمی همت (سهامی خاص) که در سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.pogdc.com موجود است را به دقت مطالعه نمایند. متقاضیان خرید سهام مذکور می توانند از روز دوشنبه مورخ 1400/09/29 لغایت چهارشنبه مورخ 1400/10/08 در ساعات اداری (ساعت 8 الی 16) به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پل رومی، ورودی الهیه، روبروی کوچه مبشر، پلاک 41، طبقه اول، واحد مالی مراجعه و ضمن ارائه مدارک شناسایی با معرفی نامه معتبر نسبت به اخذ اسناد مزایده اقدام نمایند و یا از طریق لینک های زیر نسبت به اخذ فرم­های مربوطه اقدام نمایند:

فرم آگهی مزایده واگذاری سهام

فرم پیش نویس قرارداد نقل و انتقال مالکیت سهام شرکت پتروشیمی همت

فرم اسناد مزایده(فرم شماره 1)

فرم پاکت ها

11 مرداد 1400

آئین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی ایران برگزار شد

آئین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی ، صبح یکشنبه دهم مرداد ماه با حضور بهزاد محمدی معاون وزیر نفت، مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی  و مدیرعامل گروه گسترش نفت و گاز پارسیان و سایر مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی و با تقدیر از 17 طرح از سبد جهش دوم صنعت پتروشیمی آغاز به کار کرد .

در آئین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی ، از مدیران و فعالان 17 طرح پتروشیمی از سبد جهش دوم صنعت، با اعطای تندیس یادبود و لوح تقدیر قدردانی شد.