همکاران ارجمند، فرصت مغتنمی است تا هشتم دی ماه، روز ملی صنعت ارزش آفرین پتروشیمی را خدمت خانواده بزرگ و فرهیخته این صنعت تبریک و شادباش عرض نمایم. صنعت پتروشیمی کشورمان با قدمت 60 ساله خود، پس از فراز و نشیب های تاریخی در حال حاضر با ایجاد 100 میلیون تن ظرفیت به درختی تنومند و پر ثمر در اقتصاد کشور تبدیل شده است.
«پتروشیمی» به عنوان «موتور محرکه صنعت کشور» ایران اسلامی و خط مقدم مبارزه با تحریم های ظالمانه غرب، وام دار نیک نامانی چون شماست که سخت ترین مسیرهای توسعه را به مدد حضرت باریتعالی و همت و تلاش ستودنی خود طی نموده اید تا برگ زرین دیگری را در تاریخ  پهنه ی پاک این مرز و بوم  ثبت نمایید.
شما دلیر مردان و شیر زنان فرهیخته ای هستید که فاتحان دروازه های پیروزی و موفقیت این مرز پر گوهر بوده و گام های خود را در راه اعتلای این صنعت استوار نموده اید.
شما که با هدف اعتلای بیشتر ایران اسلامی خالصانه همه سختی ها، کمبودها و مشکلات ناشی از جنگ تحمیلی و تحریم های ظالمانه را صبورانه تحمل کردید و با تکیه بر توان داخلی و تلاش مضاعف، مسیرهای تازه ای را در راستای توسعه صنعت جستجو نموده و به ثمر رساندید.
هلدینگ نفت و گاز پارسیان، بعنوان یکی از بزرگترین مجموعه های توسعه ای این صنعت، تلاش دارد، با تکیه بر منابع انسانی دانش محور و متعهد خود از یک سو و رویکرد تکمیل زنجیره ارزش و جلوگیری از خام فروشی، بومی سازی و استفاده حداکثری از توان ساخت داخل، نقش محوری و راهبردی خود را با هدف اعتلای بیشتر این صنعت و سربلندی کشورعزیزمان ایفا نماید.
ما باورداریم، تحقق هر چشم انداز و دستیابی به هر هدفی با حضور شما صنعتگران فرهیخته میسر خواهد بود.
با تبریک مجدد این روز عظیم به همه کارکنان زحمتکش این صنعت و آرزوی اعتلای کشور عزیزمان.